Ana Sayfa Genel essence Get Big Lashes maskara su geçirmiyor

essence Get Big Lashes maskara su geçirmiyor

651
essence Get Big Lashes maskara

Şehrin bunaltan sıcağında ya da deniz kenarında güzelliğinden ödün vermeyenlere suya dayanıklı maskaralar yardımcı oluyor. Nemli ve sıcak yaz günlerine rağmen makyajın kalıcı olmasını sağlayan essence Get Big Lashes maskara, su geçirmez özelliğinin yanı sıra kirpiklere hacim katıyor ve dolgun bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Göz makyajının olmazsa olmazı maskaralar yaz döneminde en az güneş koruyucuları kadar önem taşıyor. Nemli ve sıcak havada makyajının tazeliğini korumak isteyenler ya da plajda makyaja ara vermeyenlerin tercihi ise suya dayanıklı maskaralar oluyor. Su geçirmez özelliğinin yanı sıra kirpiklerin hacimli ve göz alıcı olmasını sağlayan essence Get Big Lashes maskara, yaz makyajınızın tamamlayıcısı olacak. Sporda, denizde, hüzünlü romantik filmler izlerken hatta sevinç gözyaşları dökerken makyajınız tazeliğini koruyacak.

essence artık Watsons’ta

Avrupa’nın önemli renkli kozmetik markası olan essence, Türkiye’deki satış noktalarını artırıyor. essence ürünlerine; Rossmann, T-shop ve eveshop’ın yanı sıra bundan böyle Watsons’ın seçili mağazalarından ve watsons.com.tr ‘den de ulaşılabilecek.

essence Get Big Lashes maskara fiyatı: 14,90 TL