Lierac Yılbaşı Hediye Setleri

132

Lierac, güzelliğe adanan 40 yıllık tecrübesi ile yeni yıla özel eşsiz bakım sağlayan ve cildinizi ışıltılı bir görünüme kavuşturacak avantajlı yılbaşı seti seçeneklerini sunuyor! Lierac hem kendinize hem de sevdiklerinize avantajlı hediye seçenekleri sunarken üstün formülleri ile kalıcı güzelliğin ve mükemmel bir cildin anahtarını sağlıyor!

7 farklı yılbaşı seti seçeneği ile yeni yılı karşılayan Lierac’ın her bir kofresinde efsanevi serilerine özel orjinal boy krem, deneme boyu maske, göz çevresi serumu ve özel maske sürme aparatı yer alıyor.  Aynı zamanda kofrelerin içinde orijinal boy göz çevresi ürünü de hediye olarak yer alıyor!

Her bir yılbaşı setinin hem kuru hem de karma ciltler için olan versiyonları ile Lierac yeni yıl güzellik bakımınızı tamamlıyor!

LIERAC PREMIUM YILBAŞI SETİ

EŞSİZ YAŞLANMA KARŞITI BAKIM

Kök hücre yenileme teknolojisinden ilham alarak geliştirilen Premium serisi,

Premium Hücresel Kompleks ile global yaşlanma karşıtı bakım sunar. İçeriğindeki; Hekzapeptid FX ile hücreyenilenmesi, Terpenoid ile DNA koruması & onarımı, siyah çiçek ekstreleri ile nemlendirme ve hyalüronik asit ile pürüzsüzleştirici & dolgunlaştırıcı etki sunar. Premium serisi ciltte yaşlanmanın tüm belirtilerini hedefler: Derin kırışıklıklar, yoğunluk kaybı, ciltte sarkma, koyu lekeler, belirgin gözenekler ve düzensiz cilt yapısı.

  • Premium Cure Kofre: 1.334 TL
  • Premium Voluptuous Kofre: 1.099 TL
  • Premium Silky Kofre: 1.099 TL

LIERAC LIFT INTEGRAL YILBAŞI SETİ

CİLT DİNAMİĞİNİ YENİLEYEN VE YÜZ OVALİNİ ŞEKİLLENDİREN SIKILAŞTIRICI BAKIM

Cilt sıkılaştırma ve enjeksiyonu estetik tekniklerinden ilham alarak geliştirilen ilk* cilt dinamiğini yenileyen Lift Integral serisi; maun ağacı ekstresi ile ciltte sıkılaşma, mor lale ekstresi ile hacim, 3’lü hyalüronik asit konsantresi ile cildi yüzeyde ve derinde dolgunlaştırma aksiyonu sağlayarak, pürüzsüz bir cilt etkisi sunar. Yüz ovali şekillenir, cilt dinamiği yenilenir ve hacim kaybı nedeniyle oluşan kırışıklık görünümü azalır.

  • Fiyat: 699 TL

LIERAC SUPRA RADIANCE YILBAŞI SETİ

DETOKS ETKİLİ YAŞLANMA KARŞITI BAKIM

Beslenme ve çevre tıp biliminden ilham alarak geliştirilen Supra Radiance serisi antioksidan etkisi ile cildin temel proteini Nrf2’yi uyarır. Hücre yenilenmesini uyaran kara ısırgan ekstresi ile Nrf2 proteinini taklit eder. Cilt toksinlerden arınır ve hücre metabolizması hızlanır. 3’lü Hyalüronik asit konsantresi ile bir araya getirilen aktif içerik ciltte yaşlanma karşıtı aksiyon sunarken, cilde doğal ışıltısını geri kazandırır.

  • Fiyat: 564 TL

LIERAC HYDRAGENIST YILBAŞI SETİ

OKSİJEN VEREN DOLGUNLAŞTIRICI & NEMLENDİRİCİ BAKIM

Doku oksijenizasyonu estetik tekniğinden ilham alarak geliştirilen Hydragenist serisi, Hydra-0 Kompleks ile nemlendirici ve dolgunlaştırıcı etki sunar. İçeriğindeki; oksijen benzeri mineraller, hyalüronik asit, vernonia yaprakları, C, E, B5 ve B6 vitaminleri ile cilde oksijen veren hücreleri harekete geçirerek cildi derinlemesine nemlendirir ve dolgunlaştırır.

  • Hydragenist Cream Kofre: 399 TL
  • Hydragenist Cream – Gel Kofre: 399 TL 

#GizemDenio: Hydragenist serisi incelemesi