Isana Hydro Booster nemlendirici krem incelemesi

4905

Isana Hydro Booster nemlendirici krem bir süredir duyduğum ve Türkiye’de Rossmann mağazalarının açılması ile hayatımıza giren ürünlerden biri.

Isana Hydro Booster serisi Avrupa’da özellikle kuru ciltliler tarafından oldukça tercih edilen bir seri imiş.

Ülkemize Rossmann mağazaları sayesinde gelen Isana Hydro Booster serisi ile uygun fiyatlı nemlendirici ürünlere bir yenisi daha eklendi bence.

Isana Hydro Booster nemlendirici krem incelemesi

Isana Hydro Booster nemlendirici krem 50 ml kutusunda satılıyor. Dermatolojik olarak onaylanmış, pH değeri cilde uygun ve vegan bir ürün. Isana Hydro Booster nemlendirici kremin içerisinde hyaluronik asit de bulunuyormuş. Bu bileşen bu aralar pek moda. Cilde iyi geldiği bilinen hyaluronik asit neredeyse yeni çıkan her cilt bakım serisinde mevcut.

Isana Hydro Booster nemlendirici kremi elime geçer geçmez hemen denedim. Öncelikle çok taze bir dokusu var. Jel kıvamında, yoğun değil.

Mavi renkli ve kolayca emiliyor. İlk sürdüğünüzde sıvı gibi bir kıvamı var, emilmeyecek zannediyorsunuz ama yanılmayın. Benim gibi kuru cildiniz varsa inanılmaz iyi hissettirecek. Kokusu çok güzel ama kokulu ürün kullanmak iyi mi değil mi ondan pek emin değilim. Bilenler bana da yazarsa çok sevinirim.

Vichy Aqualia Thermal krem ne işe yarar? | Ürün incelemesi

Isana Hydro Booster nemlendirici krem 24 saat etkili bir ürün olduğu iddiasında. Ben krem sürmeden 24 saat duramayan biri olarak bu özelliğini nasıl denerim bilmiyorum 🙂

Bu arada Isana Hydro Booster nemlendirici krem ve diğer ürünler kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmiyormuş. Satın almak için bir sebep daha çıktı bence. Isana Hydro Booster nemlendirici kremin içeriği nedir diye merak edenler için içindekiler kısmını da buraya koyuyorum.

Isana Hydro Booster nemlendirici krem kullananlar arasında benim çevremde beğenmeyen çıkmadı. Ofisteki kızlara da hemen denettim. Yorumlar olumlu.

Bir şans vermek gerek.
Uygun fiyatlı nemlendirici arıyorsanız ve cildiniz kuruysa düşünmeyin derim.

Öperim canlar 🙂

Gizem Aydoğan
www.gizemaydogan.com
Facebook/gizemaydogancom
Instagram/gizemaydogan
Twitter/aydogangizem