Ana Sayfa Genel Lierac çatlak kremi ne işe yarıyor?

Lierac çatlak kremi ne işe yarıyor?

1393
Lierac çatlak kremi

Lierac Hydragenist serisi yorumlarını daha önce sizler için yazmıştım. Bu aralar birkaç kişiden Lierac çatlak kremi kullanıyorum çok memnunum yorumu alınca bir inceleyeyim dedim.

Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli 200 Ml

Lierac Phytolastil Jel 200 ml

Ürün Adı: Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli

Ürün Markası:  Lierac Bir Fransız markasıdır.

Ürünün Boyutu: 200 ml ayrıca 100 ml boyutu da mevcut.

Lierac çatlak kremi ne işe yarıyor?

Phytolastil Lierac firması tarafından ergenlik ve diğer ani kilo değişimleri gibi dönemlerde, cilt elastikiyetinin arttırılması amacıyla geliştirilmiş bir krem. Doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilen Lierac çatlak kremi çatlak görünümünü azalttığını iddia ediyor.

Ani kilo değişimlerinin yaşandığı ergenlik, hamilelik  gibi sebepler nedeni ile ciltte çatlaklar oluşuyor. Bu duruma karşı cildin esnekliğini ve nemini arttırmaya yönelik bakım ürünleri yardımcı olabilir.

İçeriğinde bulununan Aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otunun yüksek konsantrasyonları sayesinde Lierac Phytolastil  çatlak kremi, etkin bakım sağlayan bir ürün.

Lierac Phytolastil bakım jel ‘in göğüsler, karın, kalça ve basenler masaj yapılarak günde bir defa uygulanması önerilir. Phytolastil’in sürekli ve düzenli kullanımı, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir.

Lierac çatlak kremi nasıl kullanılır?

Cilde göğüsler, karın, kalça ve basenler masaj yaparak günde bir defa uygulanması tavsiye edilir. Sürekli kullanım, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir. Sonuçlar phytolastil’in cilt uygulanmasında titizliğe bağlıdır. Ürünü parmak uçlarınızda önce küçük alanlara nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Uygulamaya tamamen emilene kadar devam ediniz. Ürünün tamamı emildikten sonra ovalamayı bırakınız, gereğinden fazla ovalamayınız.

Nivea sıkılaştırıcı vücut yağı yorumları

Lierac çatlak kremi kaç kez sürülebilir?

Günde 1 – 2 Kez yumuşak masaj hareketleri ile uygulanması önerilir.

Lierac çatlak kremi içeriği

Alchemilla Vulgaris Extract, Hedera Helix IVY Leaf/Stem Extract, Equısetum Arvense Extract. Jelleştirici maddeler içerir.

Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli’nin Etkili Formülünde Neler Var?

Jel formundaki hafif dokusu:

  • aslan pençesi,
  • al kamelya özleri,
  • ata kuyruğu özü,
  • sarmaşık ve
  • kırk kilit otunun yüksek oranlı birleşiminden oluşuyor.

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂