L’Occitane Shea 1 dakikada kuru el peelingi yorumları

2044

L’Occitane Shea 1 dakikada kuru el peelingi uzun zamandır duyduğum ve sonunda kullananlar arasına katıldığım bir ürün. Hem 1 dakikada hızla uygulanıyor hem de peelingi yapar yapmak müthiş bir koku ve yumuşaklık hissediyorsunuz.

Kuru cildi olanlar bilir ki ne her ürünü kullanabilirsiniz ne de cildinizdeki kuruluk şıp diye yok olur. Elbette L’Occitane Shea 1 dakikada kuru el peelingi de ellerinizi bir anda kuru olmaktan kurtarmıyor ancak gerçekten şıp diye bir yumuşaklık veriyor.

L’Occitane Shea 1 dakikada kuru el peelingi nasıl uygulanır?

L’Occitane Shea 1 dakikada kuru el peelingi inanılmaz derecede yumuşak olması için formüle edilmiş bir ürün. Ürünün içinde şeker taneleri var. Bildiğiniz peelingin biraz daha yağlı olanı çünkü içinde shea yağı ve tatlı badem yağı bulunuyor. Kutu içinden çıkan mini bir spatula önce iyice karıştırmalısınız ki dibe çöken şeker ve she yağı karışsın. Sonra ellerinizin üzerine bir parça peeling koymanız ve ardından masaj yapar gibi dairesel hareketlerle peelingi uygulamanız gerekiyor. Ben 1 dakika civarında ellerimi hafifçe ovalayarak devam ettim ve ardından suyun altına tutup duruladım. Elinizi durularken tekrar sıvı sabun kullanmanıza gerek yok. Bol su ile durularsanız yeterli oluyor ve elinizde inanılmaz bir yumuşaklık kalıyor.

Elinizde bir tür yara varsa L’Occitane Shea 1 dakikada kuru el peelingi dahil hiçbir ürünü kullanmamanız gerektiğini hatırlatayım. Ancak bu ürün pürüzlü olduğu için daha çok acıtabilir o nedenle özellikle uzak durun.

Peelingi yaptıktan sonra hakikaten bir öncesi ve sonrası durumu var. Haftada 1 yapsanız yeter ama bağımlılık yapması muhtemel bir ürün.

Umuyorum L’Occitane Shea yağı ayak kremlerinin yanına ayak peelingini de en kısa sürede ekler ki ayaklarımız da yumuşacık olsun 🙂

L’Occitane Shea 1 dakikada kuru el peelingi kullananlar yorumlarınızı yazarsanız veya başka L’Occitane ürünü kullananlar varsa önerilerinizi beklerim.

L’Occitane Shea 1 dakikada kuru el peelingi fiyatı: 84 TL / 100 ml