Lierac Sunissime İle Sağlıklı Bronzluk

22

Lierac Sunissime serisi yaz tatilinizin vazgeçilmezi oluyor. Sağlıklı bronzluğu cildinizle buluşturan seri, doğal içeriğiyle cildinizin nem seviyesini koruyarak pürüzsüz görünmesine destek olurken, aynı zamanda da cildinizi güneş ışınlarının zararlarından koruyor.

Tüm cilt tiplerine uyum sağlayan Lierac Sunissime ürünleri, güneş öncesi ve güneş sonrası ürünleri ile yüz ile vücutta oluşabilecek olumsuz etkileri azaltıyor. Güzelleştirici pigmentleri, doğal içeriği ile cilt pürüzlerinin görünümünün azalmasına yardımcı olan seri cilde enerji veriyor, dolgunlaştırıyor ve cildin nem seviyesini artırarak sağlıklı bronzluğa kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Yaşlanma karşıtı güneş koruması sağlayan ürünler UVA, UVB, kızılötesi ve görünür ışığa karşı etkin bir bariyer görevi görüyor. Güneş serisi Sunissime ile cildiniz güneşin zararlı etkenlerinden korunuyor, yatışıyor, canlı ve eşit tonda bir bronzluğa sahip olmanızı sağlıyor.

LIERAC SUNISSIME Protective Fluid SPF30                                                     40 ml

* İçeriğindeki melanin ile cildi güneşten kaynaklanan yaşlanma belirtilerine karşı korur, kırışıklık görünümü azaltarak sıkılık kaybını önler.
* UV ışınlarına bağlı serbest radikalleri yakalar, cilt bariyerini güçlendirir, hücre yenilenmesi uyarılır, cildin nem seviyesi optimale ulaşır. Hafif kokusu ile kaliteli, neme doymuş enerjik ve sağlıklı cilt dokusu oluşumunu destekler.
* Hyalüronik asi̇t ile yoğun nemlendirme sağlarken cilt dolgunlaşır ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Uzun süreli bir bronzluk için melanin üretimini harekete geçirir.

Fiyatı: 749 TL

LIERAC SUNISSIME Energizing BB Fluid SPF30                                               40 ml

* Global yaşlanma karşıtı koruyucu BB krem cilde enerji vererek anında daha canlı, sağlık ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına destek olur.

* İçeriğindeki global güneş koruma teknolojisi ile, cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara (UVA, UVB, Kızılötesi Işınlar, Görünen Işık) karşı yüzde 100 korur.

Tüm cilt tiplerine uyum sağlayan güzelleştirici pigmentler ile cilt pürüzlerinin görünümünün kapatılmasına yardımcı olarak daha ışıltılı, canlı ve eşit tonda bir cilde sahip olmanıza destek olur.

Fiyatı: 759 TL

LIERAC SUNISSIME Protective Milk SPF30                                                    150ml

* Patentli Filtreleme Sistemi (UVA / UVB), bitkisel flavonoidler, parçalanmış melanin sayesinde cildi güneşten kaynaklanan yaşlanma belirtilerine karşı korur, kırışıklık görünümü azaltır ve sıkılık kaybını önler.

* Cilt bariyeri güçlenir, hücre yenilenmesi uyarır, cildin nem seviyesi optimal seviyeye ulaştırarak kaliteli, neme doymuş enerjik ve sağlıklı cilt dokusu sağlar

*İçeriğindeki Hyalüronik asit sayesinde yoğun nemlendirme aksiyonu sayesinde cilt dolgunlaşır ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.
* Hafif kokuya sahiptir ve ekstra ince yapısı sayesinde ciltte hızlıca emilir.
Fiyatı: 959 TL

Öneri: Lierac Hydragenist incelemesi

LIERAC SUNISSIME Energizing BB Fluid SPF50+                                           40 ml

* İçeriğinde bulunan; pro taurin ile serbest radikallerin enerjiye dönüşmesine ve daha kaliteli bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur.

* Global güneş koruma teknolojisi sayesinde, cildinizi güneşten gelen bütün ışınlara (UVA, UVB, Kızılötesi Işınlar, Görünen Işık) karşı %100 korur.

* Hiyalüronik asit ile cildi nemlendirmeye, pürüzsüzleştirmeye ve dolgunlaştırmaya destek olur.

* Tüm cilt tiplerine uyum sağlayan güzelleştirici pigmentler ile cilt pürüzlerinin görünümünün kapatılmasına yardımcı olarak daha ışıltılı, canlı ve eşit tonda bir cilde sahip olmanıza destek olur.
Fiyatı:779 TL

LIERAC SUNISSIME Protective Fluid Global Anti-Aging SPF50+                40 ml

*Global Güneş Koruması patentli filtreleme sistemi (UVA / UVB) ile cildi güneşten kaynaklanan yaşlanma belirtilerine karşı korur, kırışıklık görünümünü azaltır ve sıkılık kaybını önler.
* UV ışınlarına bağlı serbest radikalleri yakalar, cilt bariyeri güçlenir, hücre yenilenmesi hızlandırarak cildin neminin optimal seviyeye ulaşmasını sağlar. Kaliteli, neme doymuş enerjik ve sağlıklı cilt dokusu oluşumuna yardımcı olur.
* Hyalüronik asi̇t içeren yoğun nemlendirme aksiyonu sayesinde cilt dolgunlaşır ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.
* Dikkat çeken hafif kokusu ile cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturur.
Fiyatı: 749 TL

LIERAC SUNISSIME Protective Milk Global Anti-Aging SPF50+               150 ml

* UV ışınlarına bağlı serbest radikalleri yakalar, cilt bariyeri güçlendirir, hücre yenilenmesini uyarır ve kaliteli, neme doymuş enerjik ve sağlıklı cilt dokusu oluşumuna yardımcı olur.
* Bağımlılık yaratan hafif kokusu ile cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturur. Ekstra ince yapısı sayesinde cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir.
* Global güneş koruması (UVA, UVB, Kızılötesi ve Görünür Işık), Patentli Filtreleme Sistemi (UVA / UVB), bitkisel flavonoidler ve parçalanmış melanin sayesinde cildi güneşten kaynaklanan yaşlanma belirtilerine karşı korur, kırışıklık görünümü azaltır ve sıkılık kaybını önler.
Fiyatı: 959 TL

LIERAC SUNISSIME Energizing Eye Stick SPF50+                                               

* İçeriğindeki global güneş koruması teknolojisi sayesinde, göz çevrenizi güneşten gelen bütün ışınlara (UVA, UVB, Kızılötesi Işınlar, Görünen Işık) karşı yüzde 100 korur.

* Hyalüronik asit ile cildi nemlendirmeye, pürüzsüzleştirmeye ve dolgunlaştırmaya destek olurken avokado yağı Omega ile göz çevresini beslemeye ve onarmaya yardımcı olur.

* Foto yaşlanma karşıtı koruyucu, güzelleştirici pigmentler ile göz çevresinin daha eşit tonda ve canlı görünmesine destek olurken sedef görünümlü partiküller ile doğal bir ışıltıya kavuşmasını sağlıyor.

* Hassa göz çevresi için uygun olan yüzde 100 mineral filtresi ile göz çevresini rahatlatırken ürünün içerisindeki parçalanmış koruyucu melanin ile göz çevresinde oluşabilecek renk farklılıklarını önlemeye yardımcı olur.
Fiyatı: 749 TL