Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Sinoz yüz temizleme jeli incelemesi

Sinoz yüz temizleme jeli incelemesi

2563
Sinoz yüz temizleme jeli

Sinoz leke kremi ile hayatımıza girdi ama sadece leke kremi değil başka ürünleri de var. Sinoz Salatalık özlü yüz temizleme jeli de bunlardan birisi. Birkaç sabah ve akşam kullandıktan sonra sizinle Sinoz yüz temizleme jeli incelemesi paylaşmak isterim.

Sinoz yüz temizleme jeli incelemesi

Sinoz yüz temizleme jeli salatalık özlü, köpüren bir temizleyici köpük. Sinoz yüz temizleme jelinin fiyatı ise sadece 19 TL ve bence çok makul bir fiyat. Makyaj kalıntısına karşı etkili olduğunu iddia eden ürün salatalık özlü olduğundan pek de güzel kokuyor.

Gelelim temizleme ve cilt bakım yorumlarına. Benim cildim – artık bilmeyenler de öğrensin- KUPKURU 🙂 Dolayısıyla Sinoz yüz temizleme jeli incelemesi yazarken kuru cildime iyi geldi mi gelmedi mi açısından inceliyorum.

En iyi 5 cilt bakım yağı

Nemlendiricisiz hayat benim için imkansız ve cildimi kurutmayan ama hemen emilen nemlendirici ve yüz temizleme jeli bulmak aşırı kolay değil.

Sinoz yüz temizleme jeli

Sinoz yüz temizleme jelini temizleme açısından başarılı ve kullanımını kolay buldum. Elinize sıkıp köpürtüp yüzünüzü yıkıyorsunuz. Salatalık kokusu gerçekten güzel ama gel gelelim kuru ciltler için pek uygun bir ürün değil.

Yüzümü yıkadıktan sonra cildim fazla gerildi. Hani peel-off yani soyulabilir maske yaparsınız da bir süre sonra gergin olur mimiklerinizi hareket ettiremezsiniz ya o kadar fazla değil tabii ki ama ona yakın.

Avon Mark Big Style Hacim Veren Maskara İncelemesi

Tamam nemlendiricisiz gezmiyorum ama Sinoz yüz temizleme jeli kullandıktan sonra 10 dakika bile bekleyemedim. Hemen nemlendirici sürme ihtiyacı hissediyorsunuz.

Cildiniz yağlı veya karmayla bence müthiş ürün. Ben nemlendirici zaten sürekli kullanıyorum cildimin gerilmesine alışkınım diyen kuru ciltliler de deneyebilir. Ama benden söylemesi 🙂

Sinoz yüz temizleme jeli fiyatı: 19 TL

Gizem Aydoğan