Lierac maske serileri dolgun ve ışıltılı bir cilt

665
Lierac maske

Lierac’ın efsaneleşen serileri, şimdi tüm cilt tiplerine uygun maskeleri ile konsantre bakım ritüelini yeniden şekillendiriyor! Cildin farklı ihtiyaçlarını karşılayan Lierac maske serileri, ışıltılı ve dolgun bir cilt görünümün anahtarını sunuyor.

Lierac maske serileri

PREMIUM SUPREME MASK
Tüm Cilt Tipleri İçin Global Yaşlanma Karşıtı Maske

Global yaşlanma belirtilerine karşı etkili maske cildi pürüzsüzleştirmeye ve güzelleştirmeye destek oluyor. İçeriğindeki hyaluronik asit ve Lierac’ın hibridizasyon kozmetik anlayışı ile geliştirilen Premium Hücresel Kompleks, yaşlanmanın tüm görünen işaretleri olan derin kırışıklıkların azalmasına destek oluyor. Ciltteki dolgunluk kaybını, koyu lekeleri ve yaşlanma nedeni ile ciltte oluşan sarkma ve nemsizlik problemlerini gidermeye yardımcı oluyor.

Hydragenist Gel Cream ve Lierac Hydragenist Moisturizing Rescue Mask

İçeriğindeki mikro pigmentler sayesinde cildin anında daha dolgun ve ışıltılı görünüme kavuşmasını destekliyor. İçeriğindeki siyah çiçekler-siyah orkide, siyah gül, siyah gelincik- sayesinde cildinize benzersiz bir beslenme sağlıyor.

Kullanım: Temiz ve kuru cildinize haftada bir veya iki kez kalın bir tabaka halinde göz çevresine gelmeyecek şekilde uygulayınız. 5 ile 10 dakika arası bekletiniz ve ciltte fazla kalan miktarı pamuk yardımı ile temizleyiniz.
FİYAT: 365 TL

LIFT INTEGRAL
FLASH LIFT MASK

Tüm Cilt Tipleri İçin Cilt Dinamiğini Yenileyen Sıkılaştırıcı Maske

Flash Lift maske, cilt dinamiğinin yenilenmesine ve cilt dokusunun sıkılaşmasına destek olurken daha parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. İçeriğindeki maun ağacı ekstresi ile cildin sıkılaşmasına, mor lale ekstresi ile kırışıklıkların doldurulmasına ve hyaluronik 3 konsantresi ile yaşlanma karşıtı aksiyona destek veriyor. Sıkılaştırıcı etkiye sahip jel maske, cilt dokusunu onarırken içeriğindeki sedef özleri ile cildinizin ışıltılı bir görünüme kavuşmasına destek oluyor.

Kullanım: İnce bir tabaka halinde kuru cildinize göz çevresine gelmeyecek şekilde uygulayın. Sıkılaştırıcı etkiyi cildinizde hissetmek için 5-10 dakika emilmesini bekleyin. Durulamayın.
FİYAT: 295 TL

SUPRA RADIANCE MASK
Tüm Cilt Tipleri İçin Çift Peeling Etkili Işıltı Sunan Maske

Supra Radiance maske; cilde eşsiz ışıltısını kazandırırken, cilt tonunun eşitlenmesine ve solgun görünümün giderilmesine destek oluyor. İçeriğindeki kara ısırgan otu ile cilt kalitesinin artmasına, hyalu-3 konsantresi ile ciltte yaşlanma karşıtı aksiyona, AHA’lar ile cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı oluyor. Mikro kristaller ile çift peeling aksiyonu sağlıyor. Aktif içeriklerin birleşiminden oluşan çift peeling etkili maske; uygulandığı andan itibaren taze ve pürüzsüz bir cilt görünümünün sağlanmasına destek olurken, peeling etkisi ile cilde ışıltı vererek daha eşit bir cilt tonuna sahip olmanıza yardımcı oluyor.
Kullanım: Kalın bir tabaka halinde kuru cildinize göz çevresine gelmeyecek şekilde uygulayın. 5 dakika cildinizde beklettikten sonra dairesel hareketler yaparak ovalayıp, yıkayınız.
FİYAT: 265TL

HYDRAGENIST RESCUE MASK

Tüm Cilt Tipleri İçin Oksijen Veren – İlk Kırışıklık Karşıtı – Anında Nemlendirici Maske

Oksijen benzeri mineraller, hyaluronik asit ve vitaminlerden oluşan % 2.9 oranında HydraO2 Kompleks içeren bu maske, anında nemlendirici etki yaratarak cildin taze bir görünüme kavuşmasına sağlıyor. İçeriğindeki onarıcı çiçek yağları, cildinize oksijen banyosu yaparak nem ve parlaklık vermeye yardımcı oluyor. Özel balsam-jel yapısı ile cildinizi derinlemesine nemlendirerek taze ve daha pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlıyor.
Kullanım:

Kuru cildinize, göz çevrenize gelmeyecek şekilde ince bir tabaka halinde uygulayın. 5-10 dakika beklettikten sonra pamuk yardımı ile fazla kalan kısmı alın.
FİYAT: 165 TL

Hydragenist Gel Cream ve Lierac Hydragenist Moisturizing Rescue Mask yorumları