Vitiligo için güneş kremi denemesi: Procsin güneş kremi 50 faktör yorumları

5271
Procsin güneş kremi 50 faktör yorumları

Her yaz aynı şeyi konuşuyoruz. Güneş kremi sadece yazın değil yaz kış kullanılmalıdır ancak yaz aylarında güneş ışınları daha yakıcı olduğundan elbette 50 faktörlere çıkmak gerekir. Procsin güneş kremi 50 faktör koruyucu değerleriyle yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün. Güneş kremi kullanın diye uyardıktan sonra Procsin güneş kremi 50 faktör yorumları ile yazıma devam ediyorum 🙂

Procsin güneş kremi 50 faktör yorumları

Procsin güneş kremi 50 faktör, anti-blemish yani güneş lekeleri ve çil oluşumunu engelleme vaadinde bir güneş kremi.

Suya dayanıklı olan Procsin güneş kremi 50 faktör yağlanma yapmayan bir formüle sahip.

Cildim çok kuru olduğundan benim için güneş kreminin başarısı hızlı emilmesinde ve yağlı his bırakmamasındadır.

Avene Tinted Cream 50 faktörlü renkli güneş koruyucu krem incelemesi

Procsin güneş kremi 50 faktör çok yoğun bir krem. Yüzünüze ilk sürdüğünüzde bildiğiniz bembeyaz bir tabaka halinde. Acaba hızla emilir mi diye düşünürken hemen emildiğini fark ettim.

Bazı güneş kremleri gibi emiliyor ama cildi kurutuyor gibi bir durum yok. Nemlendirici etkisi var.

Procsin güneş kremi 50 faktör leke karşıtı koruyucu bir yüz kremi. Dolayısıyla güneş lekelerine karşı etkili olduğu söyleniyor.

Benim yüzümde pek güneş lekesi yok, kullandıktan sonra da olmadı ama ürünün etkisinden midir yoksa zaten olmayacak mıydı bilemiyorum. Bu tür sıkıntı için Procsin güneş kremi 50 faktör kullananlar arasından güneş lekesi sorunu olanlarla konuşmak gerek.

Procsin güneş kremi 50 faktör yağlı bir görünüm bırakmıyor ama ciltte parlama yapıyor. Ben güneş kremi parıltısını severim. O nedenle rahatsız olmadım.

Procsin güneş kremi 50 faktör makyaj yapmayı düşündüğünüz zamanlarla da gayet kullanılabilir bir ürün. Fondöten öncesinde Procsin güneş kremi 50 faktörü rahatlıkla sürebilirsiniz. Ancak makyaj yapmayacaksanız ve sadece güneş kremiyle çıkacaksanız terlediğiniz zamanlarda minik beyaz damlacıklara neden olabiliyor. Makyaj yapmayacaksanız işe giderken sürme konusunu iki kere düşünün derim.

Siz de bana Procsin güneş kremi 50 faktör yorumlarınızı göndermeyi unutmayın.

Gizem Aydoğan

Facebook/gizemaydogancom

Instagram/gizemaydogan