Loreal Paris Şeker Peelingi (Siyah Nokta Karşıtı) İncelemesi

847
Loreal Paris Şeker Peelingi

Loreal Paris şeker peelingi serisi çıktığından beri iletişimiyle, ürünlerin renkleriyle, marka görselleriyle en beğendiğim ürünler arasında. Loreal müthiş bir tanıtım süreci yürüttü, hem Loreal Türkiye’yi hem de global markayı tebrik etmek lazım. Ürünlerin ambalajları ve renkleri öyle güzel ve tanıtım görsellerinde yüzde öyle çekici duruyor ki hemen bir tanesini denemek için ben de kolları sıvadım.

Loreal Paris Şeker Peelingi serisi

Loreal Paris Şeker Peelingi serisinde 3 ürün var. %100 doğal içerikli 3 şeker peelinginden biri ışıltı canlandırıcı peeling, diğeri siyah nokta karşıtı peeling ve üçüncüsü de besleyici peeling. Yani Bakarsanız her cilt tipine uygun bir tane var.

Isana maske ve peeling önerileri

Loreal Paris şeker peelingi kutularında esmer, sarı ve beyaz şekerler bulunuyor. Suyla temas ettiğinde eriyen bu şekerler içindeki yağlar ile birlikte cildi temizliyor. Gelelim Loreal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı yorumu bölümüne.

Loreal Paris Şeker Peelingi

Loreal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı Yorumu

Kivi yemeyi hiç sevmem ama yeşil rengine de bayılırım. Çocukluğumdan beri kivi yetiştiren bir aile olduğumuzdan da kivinin benim üzerimde başka bir etkisi var sanırım. Loreal Paris kivili şeker peelingi de tamamen siyah noktalara odaklanmış bir ürün. İçindeki şekerler siyah noktaları temizliyor ve ayrıca kivi tohumları da peeling etkisi gösteriyor.

Loreal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı seçeceğini kuru cilde uygulayıp ılık suyla ıslattığınız ellerinizde dairesel hareketlerle masaj yapmanız yeterli. Benim gibi kuru ve hassas bir cildiniz varsa fazla bastırmayın zira kivi tohumları ve şekerler biraz sert hissettirebiliyor. Yavaş yavaş yaparsanız kızarıklık ve tahriş söz konusu olmayacak.  T bölgesi için özellikle güzel bir ürün. Bir kerede hemen tüm siyah noktaları yok etmiyor elbette ama cildimin daha ışıltılı ve güzel göründüğünü söyleyebilirim. Daha da önemlisi müthiş ferah hissettirdi.

L'Occitane Shea 1 dakikada kuru el peelingi incelemesi

Ben dudaklarıma da sürdüm. Bence dudak peelingi olarak da kullanılabilir. En güzel yanı şu ki normalde peeling yaptıktan sonra nemlendirici sürmek gerekir çünkü cilt kurur. Loreal Paris Şeker Peelingi uyguladıktan ve temizledikten sonra cildim gayet yumuşacık ve nemliydi. Genel olarak beğendiğim bir ürün ancak bir kere daha hatırlatayım fazla bastırmayın. Minik minik çizebiliyor. Bazı kullananlar alerji yaptığını söylemiş ancak tabii kişinin cildine de çok bağlı bu durum.

Fiyatı normalde 49.90 TL ancak şu aralar Watsons’ta indirimde 24.90’a gördüm, linkini bırakıyorum:

Watsons Loreal Paris Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi İndirimli Fiyat Linki

Beklenmeyen bir tepki görürseniz sonuna kadar beklemeyin hemen bol suyla yıkayın.

Alerjik biriyseniz yine de uzmana danışmadan kullanmamakta fayda var : )

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın.